Црна Хроника

IMG_6775_resize

СЕМЕЈНА ТРАГЕДИЈА ВО КОЧАНИ

Утринава околу 04:00 часот се случила семејна трагедија на улицата „9-ти Мај“ во Кочани. Како што дознаваме пронајдени се безживотните тела на маж и жена од ...