Мода

21458401_10213570253068877_

РАШКОВ: БЛАГОДАРАМ ДО СИТЕ

Првин сакам да им се заблагодарам на сите за присуството на вчерашниот настан и воедно да го честитам празникот на градот и денот на независноста на РМ на сите ...
DSCN6561

НАМАЛЕНИЕ И ДО 50% ВО „ALEXANDRA ITALY“

Модниот женски бренд „Alexandra Italy“ има голем попуст на своите артикли кој достигнува и до 50%. На крајот на зимската сезона продавницата на „Alexandra It...