Според нашиот извор вечерва нешто после 00:00 часот на улицата „Димитар Влахов“ се случила сообраќајна несреќа во која за среќа е направена само материјална штета.

Несреќата ја предизвикало ПМВ „Ауди А3“ со кочански регистарски таблички кое од засега неутврдени причини удрило во еден од објектите на улицата.

Причините за несреќата дополнително ќе бидат соопштени.

С. Ивановски

67

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари