Унијата на млади сили на ВМРО ДПМНЕ од Кочани во соработка со Унијата на жени, денес по повод Велигденските празници излегоа на терен и на своите сограѓани им поделија велигденски јајца, при тоа упатувајќи им честитка.

Христос Воскресна.

52

53

 

55

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари