Во пресрет на последното коло од оваа натпреварувачка сезона „Осогово“ – „Беласица“, НГ „Сејмени“ упатува апел до љубителите на фудбалот во Кочани, да дојдат на стадионот „Никола Мантов“ во Кочани и сите заедно да го прослават влегувањето на „Осогово“ во втората Лига – Исток.

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари