Вечерва во присуство на голем број роднини и пријатели а најповеќе љубители на играта на среќа казино „Cherry“ ги отвори вратите за играчите.

Казиното располага со голем број на апарати со игра на среќа, рулет и моментно единствено во Македонија „Покер маса“.

Вечерва посетеноста беше голема а сопствениците на казиното за своите гости организираа коктел дружење.

Казиното е со нон-стоп работно време.

С. Ивановски

DSCN9164

DSCN9166

DSCN9169

DSCN9172

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари