Под мотото „Дарувај од срце“ членовите на Форумот на жени при ОО на СДСМ – Кочани организираа хуманитарна акција.

Насобраната облека ја поделија на семејствата на кои и те како им е потребни.

Од Форумот на жени при ОО на СДСМ – Кочани истакнуваа голема благодарност до сите оние донатори кои помогнаа да се реализира оваа хуманитарна акција.

25442845_10208866605657393_5933582223381129225_n

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари