За во Среда (14.02.2018 година) е закажано свеченото отворање на новото казино во градот.

Под мотото „Побарајте ја Вашата среќа на вистинското место“ на големиот празник „Свети Трипун“ со почеток во 19:00 часот се отвораат вратите на новото казино „City Club“ кое е сместено на улицата „Димитар Влахов“ број 11.

По тој повод менаџерскиот тим на казиното за своите гости обезбеди бесплатни пијалаци и „Шведска маса“.

Повелете, во „City Club“ ве очекуваат.

flaer1

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари