Во присуство на голем број пријатели, родини и други гости вечерва на улицата „Димитар Влахов“ број 11 во Кочани беше отворено „City Club“ Казино.

Во чест на отворањето менаџерот на Казиното за сите гости приреди свечен коктел.

Атмосферата како и секогаш кога голем број на пријатели ќе се сретнат на едно место величествена.

Од денес па понатака казиното ќе работи нон-стоп.

С. Ивановски

DSCN9953

DSCN9918

DSCN9939

DSCN9957

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари