Од 1-ви Мај со „Летната тераса“ на Хотел „Гратче“ ќе стопанисува нов менаџерски тим, тимот на „Филитеа“.

Во прекрасниот амбиент покрај езерото „Гратче“ во рајската сенка на „Летната тераса“ гостите ќе имаат можност да вкусат од поголемиот број на специјалитети кои се веќе ставени на менито.

Очекувајќи ги своите први гости менаџерскиот тим на „Филитеа“ порачува:

Посетете не,

Ви нудиме квалитетна храна, со достапни цени и брза услуга.

Резервации на телефон: 078-297-052

DSCN0727

DSCN0732

DSCN0731

DSCN0737

 

22

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари