Почитувани на 10.11.2018 (сабота) од 09:00 до 20:00 часот,
Ве покануваме на големо отворање на „Флорис“ на иста локација ( Теодосија Паунов 36. ) во нов и проширен простор и многу збогатен асортиман.

На овој ден ќе имате големи попусти и награди…

I НАГРАДНА ИГРА: Посетете не и за секоја сметка над 1.000,00 денари станувате потенцијален добитник на вредносен ваучер од 5.000,00 денари !!!

II -20% ПОПУСТ на ЦЕЛИОТ асортиман!

III -50% ПОПУСТ на уникатните колекции Salt&Pepper!

Се за вашиот дом на едно место:
Мебел, теписи, кујнска програма, тапети, огледала, новогодишни декорации, слики, детски играчки, парти програма, се за вашата градина, декорации и многу друго…

Повелете ве очекуваме

45582301_2135509119816655_4769079424316342272_n

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари