Утре (Среда) љубителите на скијањето во Кочани и околината ќе имаат ретка можност да скијаат во ноќни услови.

Како што сме информирани во Среда со почеток во 17:00 часот на патеката на „Ски – лифт 3“ ќе бидат пуштени рефлекторите така да љубителите на скијањето ќе можат да уживаат во ноќното возење.

Цената на билетот е како и досега, чини 500,00 денари

С. Ивановски

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари