На 29.01.2019 година во 02.45 часот во казино во Трговскиот центар во Кочани бил нарушен јавниот ред и мир, при што М.Х. (32) од Кочани физички ја нападнала вработената М.Н. (40) од Кочани.

По документирање на настанот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

ИЗВОР: Дневни билтени СВР Штип 

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари