Од неодамна во Кочани за прв пат почна да работи салон за разубавување на вашите домашни миленичиња – кучињата.

Во салонот нудат: потстрижување, капење, сечење на ноктите и чистење на ушите на сите расни кучиња.

Термин можете да закажете на телефонските броеви:

072-306-068

075-373-839  –  Марија

51871584_2797436947148668_4749534265102827520_n

51996406_550575995442841_6272011179812454400_n

51895193_461184471082885_4559638724266164224_n

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари