На 01.04.2019 во 08.30 часот во Полициската станица Кочани, од Итна медицинска помош Кочани  било пријавено дека истиот ден кај нив со повреди бил донесен Е.Х.(53) од Кочани.

Според пријавеното, тој се повредил додека извршувал работни задачи во печатница во Кочани.

Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Кочани и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

ИЗВОР: Дневни билтени на МВР

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари