Mozzart  во периодот од 07.04 до 19.05.2019 година ќе биде единственото место каде за 20,00 денари ќе можеш да освоиш „Hyundai Tucson 1,6 GDi“!

Посети ја најблиската Mozzart обложувалница и учествувај во наградната игра  „Погоди ја најголемата квота“. Добитниот тикет со најмалку четири одиграни парови со најголема квота, покрај добивката, ќе биде награден и со „ Hyundai Tucson 1,6 GDi “.

Вторпласираниот освојува скутер „Aprilija SR 50 R“, додека третопласираниот освојува телевизор „SAMSUNG 58’ 4K – LED TV“.

Минималната уплата по тикет изнесува 20,00 денари. Во случај двајца играчи да погодат идентична квота, предност има оној играч кој прв го уплатил тикетот. Во пресметка за награда не влегуваат системските тикети и тикетите со еден промашен пар кои остваруваат право на бонусот „Промаши, а наплати“ и Live Bet тикетите.

MOZZART

 

Следете го овој линк:  http://help.mozzartbet.mk/p/pogodi-%D1%98a-na%D1%98golemata-kvota-i-osvo%D1%98-hyundai-tucson/279

600x600-Komarec - Copy

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари