СДСМ ги повикува своите членови, симпатизери и останати граѓани на Митинг на кандидатот за Претседател на Република Северна Македонија Стево Пендаровски.

Митингот под мотото „Заедно напред“ ќе се одржи во Спортската сала во гимназијата „Љупчо Сантов“ во Кочани, во Четврток (11.04.2019 година) со почеток во 20:00 часот

56541878_2318769328144526_3240762264617222144_n

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари