Започнувајќи од 30.08.2019 година па се до 05.01.2020 година сите оние кои се обложуваат во обложувалниците „Моцарт“ ќе можат да учествуваат во големата наградна игра „ПОГОДИ  ЈА  НАЈГОЛЕМАТА  КВОТА“.

Главната награда е JEEP COMPASS а „утешни“ награди се 3 возила FIAT 500.

Погодете ја најголемата квота и бидете дел од големата наградна игра на „Моцарт“.

69842387_2194587487318543_5206304857371181056_n

 

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари