Понеделник, 13-ти Јануари, менаџерскиот тим на Ресторан „Амор“ организира свечен дочек на „Стара Нова Година“.

Богато мени, и добра музика со „Театро бенд“ се дел од понудата за свечениот дочек.

И сето тоа ќе ве чини само 700,00 денари.

Убава забава.

81798211_1665809840217852_5024977625966182400_o81633009_1665809826884520_2168725697252556800_o

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари