По паузата од месец дена поради актуелната состојба со КОВИД-19, од утре (Вторник) компанијата „Балкан Лукс“ ги отвора вратите за своите клиенти.

Во знак на почит кон нивната доверба во компанијата и нејзините производи, менаџерскиот тим на „Балкан Лукс“ одлучи од 05-08 (Вторник до Петок) со секој купен четвртина бурек бесплатно да им подари по еден јогурт.

„Балкан Лукс“ ги отвора вратите со специјалната понуда и Ве очекува.

„Балкан Лукс“

69

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари