На 09.09.2020 во 12.30 часот во Одделението за внатрешни работи Кочани, 44 годишна жена пријавила дека подолг временски период таа и нејзината малолетна ќерка во нивната семејна куќа биле малтретирани од страна на нејзиниот сопруг М.З. од Кочани.

По комплетирање на случајот против М.З. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ИЗВОР:  СВР  Штип

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари