На 16.03.2021 во 12.45 часот во Полициската станица Кочани, М.В. (25) Оризари, кочанско, пријавил дека околу 10.47 часот во населбата Оризари бил физички нападнат од В.Н.

По комплетирање на случајот против В.Н. ќе биде поднесена соодветна пријава.

ИЗВОР: Дневни билтени на СВР Штип

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари