Во Петок и Сабота во Дискотека „Аква“ е закажана забава со вде македонски музички ѕвезди.

Најпрвин во Петок (09.Октомври) со почеток во 23:00 часот свој настап ќе има Влатко Илиевски, а ден потоа во Сабота (10.Октомври) во 23:00 часот ќе се дружиме со музиката на Ристо Самарџиев.

Резервации на телефонските броеви: 077-888-852  и  077-872-014

Време е за добра журка.

12105735_1506767522949987_4016121188602091500_n

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари