Во Петок со почеток во 23:00 часот во Дискотека „Аква“ гостите ќе ги забавува групата „Само Тони и две жени“ а на забавата ќе има и служење на Whisky по цена од 50,00 денари. Во Недела пак (18.Октомври) со почеток во 22:00 часот на програмата е Балканска забава со „Bajabo Band“.

Половина час по почетокот на забавата ќе има „Среќен час“ од 22:30-23:30, време кога за еден платен пијалак, се добива уште еден бесплатен.

Резервации на телефонските броеви: 077-888-852 и 077-872-014

Па ајде да се забавуваме.

12108931_1508070419486364_2530273257624563131_n

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари