Како и секогаш со различен концепт решивме ова забава да биде во знакот на најголемиот и најреномиран светски фестивал TOMORROWLAND.

Концептот на оваа забава е да се приближиме музички до овој голем светски фестивал.Тоа значи дека на оваа забава ќе бидат изведувани најголемите светски хитови кој се вртат на изминатите Tomorrowland фестивали.
Постирајте ги сите ваши омилени хитови и ке се погрижиме таа листа да стигне до ДЈ-от (Dj Ollie) кој ке настапи во сабота навечер од 23:00 часот.

GRATS SHOT (Gorbushka) so sekoja pijacka.

Резервации: 077/888-852, 077/872-014

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари