Познатата музичка ѕвезда Гоца Тржан закажа концерт во Клуб „Аква“ за 12. Декември.

Концертот започнува во 01:00 часот а влезниците можат да се набават пред продажбата по цена од 150,00 денари и на влезот по цена од 250,00 денари.

Резервации на телефон: 077-888-852

Да појдеме и да уживаме во нејзиниот настап.

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари