Четврта година по ред компанијата „Еко-Пак Хит“ од Кочани во пресрет на претстојните празници на дечињата со посебни потреби во паралелката во ОУ „Малина Попиванова“ им подарува новогодишни пакетчиња.

И годинава вработените од компанијата ја посетија паралелката и честитајќи им ги на дечињата претстојните Новогодишни и Божиќни празници им подарија по едно пакетче.

Во знак на благодарност тие на вработените од „Еко-Пак Хит“ им ја подарија новогодишната честитка.

С. Ивановски

DSCN8720

DSCN8719

DSCN8718

DSCN8727

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари