Вечерва (Сабота) во Дискотека „Аква“ свој настап ќе има Викторија Лоба.

Влезот е само 50,00 денари а местата се ограничени.

Резервации на телефонскиот број 077-888-852 

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари