Се подготвува луда забава. Во Петок во „Аква“ Центар на програмата е популарното „Караоке шоу“ проследено со музика од Балканските простори.

Сите оние кои сакаат да ги слушнат своите омилени песни, тоа задоволство ќе им биде сервирано во Петок.

Ајде во „Аква“ центар да се забавуваме.

Резервации:  077-888-852  и  071-215-827

2

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари