По повод Велигденските празници, Унијата на млади сили на ВМРО ДПМНЕ од Кочани ги посети вработените и пациентите во Општа Болница – Кочани и им подари Велигденски јајца со логото на партијата.

Воедно Унијата на млади сили на ВМРО ДПМНЕ од Кочани испрати порака со која на сите граѓани на Општина Кочани и пошироко им ги честита Велигденските празници.

С. Ивановски

2

 

6

4

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари