Пратеникот во Собранието на Република Македонија а воедно и Портпарол на СДСМ Петре Шилегов, вечерва престојуваше во работна посета на Кочани.

Тој оствари средба со членовите на партијата а со членовите на Избирачките одбори на ОО на СДСМ Кочани одржа работен состанок.

Бидејќи состанокот беше од затворен карактер не сме во можност да изнесеме други содржини за јавноста.

С. Ивановски

2

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари