Во Сабота (30.Јули) вистинска атракција за љубителите на убавата музика ќе биде гостувањето на Dj Milana на „Топлес забавата“.

Прекрасната Украинка чија музика е проследена со атрактивното нејзино однесување ја направи една од најпопуларните во Европа. Нејзиното соблекување на делови од облеката и пуштањето музика во топлес ја доведува публиката до делириум.

Влезниците се само 100,00 денари.

Резервации: 078/581-997; 071/215-827

Да појдеме и да уживаме.

 

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари