Со доделувањето на третиот скутер, заврши првиот дел од наградната игра „Три скутери за посетителите“ која овде не застанува туку продолжува до крајот на годината.

Откако вечерва беше доделен и третиот скутер на еден од посетителите на казиното „BWIN“, останатите талони се вратија во големиот зад и сега со останатите до крајот на годината ќе учествуваат во големата наградна игра „Голф 7“.

Честитки за среќните добитници. Играјте и понатака бидејќи токму Вие ќе можете да го возите следниот „Голф 7“

Со среќа на сите

С. Ивановски

DSCN1549

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари