Во присуство на терапефтите Снежана Андонова и Софи Ивановска, како и претставници од ТВ „Канал 8“ и порталот комарец, денес во просториите на „Виталити Медиа Спа“ во Кочани беа извлечени добитниците на наградите што ги доделува самата компанија.

Сандра Милосавлевиќ е добитничка на Масажа со Вулкански камења, Љупка Иванова Телетантска на Дијамантска дермоабразија, Жанета Стефанова на Кислородна дермоинфузија, Гоца Сердарска на Луксузен третман со злато и кавијар и носителката на главната награда Васка Здравевска на дермален филер за усни.

Но освен овие награди „Виталити Медиа Спа“ за сите оние кои ја имаат лајкнато нивната фејзбук страница добиваат 10% попуст на сите третмани до крајот на месец декември оваа година.

Добитниците на наградите своите награди можат да ги подигнат во просториите на „Виталити Медиа Спа“ или пак за подетални информации да се јават на телефонскиот број 078-270-700.

С. Ивановски

Секое преземње на фотографии и копирање на текстовите без согласност на комарец повлекува фактурирање на име „Авторски права“.

Коментари